WARSZTATY biżuterii artystycznej - PILZNO - 11 maja 2015 r.

Pierwszy dzień moich warsztatów w ramach projektu Lokalnej Grupy Działania  "LIWOCZ" , której z tego miejsca bardzo dziękuję za miłą wspópracę !!! :) 

 

Przesympatyczne uczestniczki  i bardzo miła atmosfera - podczas 4godzinnych warsztatów tworzenia biżuterii.

Wszystkie Panie z przygotowanych przeze mnie kamieni naturalnych, do wyboru m.in. jaspisów, agatów, howlitów, korala, masy perłowej  wykonywały pod moim okiem i wg. mojego autorskiego projektu - komplet biżuterii: naszyjnik, bransoletę oraz kolczyki. W trakcie pracy mogły poznać  techniki wykonywania poszczególnych elementów biżuterii,  używając do tego niezbędnych narzędzi, zapoznały się z rodzajami kamieni półszlachetnych a w konsekwencji zrobiły coś tylko dla siebie... I nie chodzi tu tylko o piękną, oryginalną, własnoręcznie i starannie wykonaną  biżuterię, ale o CZAS,  który aktywnie i twórczo poświęciły TYLKO sobie odrywając się od codziennych  obowiązków. 

 

 

Wszystkim Uczestniczkom bardzo dziękuję za miłe komentarze  i zapraszam na kolejne warsztaty niebawem :)

O warsztatach również na stronie  UM w Pilźnie...  

 

Warsztaty współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach osi 4 LEADER PROW na lata 2007- 2013,  działanie 431 "Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja". Instytucja Zarządzająca Rozwojem Obszarów Wiejskich  na lata 2007-2013 Minister Rozwoju Wsi i Rolnictwa.