WARSZTATY KREATYWNE - "KORALIKOTERAPIA"

           Możliwość dzielenia się swoimi pomysłami i umiejętnościami  - daje dużą satysfakcję ...

 " STWÓRZ SWOJĄ BIŻUTERIĘ" - warsztaty w formie koralikoterapii,  skierowane do wszystkich - młodszych i starszych osób,  które chcą sprawdzić się w projektowaniu biżuterii, ćwiczyć swoją zręczność manualną, a przy tym rozwijać swoje kreatywne myślenie, dobrze się przy tym bawiąc. Każdy uczestniczący, z przygotowanych przez mnie materiałów (głównie naturalnych),  własnoręcznie wykonuje zaprojektowaną przez siebie biżuterię - bransoletki, kolczyki, naszyjniki czy wisiory. Największym powodzeniem cieszą się bransoletki - to chyba ulubiona część biżuterii mniejszych i większych kobiet, ale również część biżuterii, którą również chętnie zakładają chłopcy i  mężczyźni, dlatego też na warsztatach nie ma ograniczeń ani wiekowych, ani płci. Na warszaty zapraszam grupy zorganizowane (wcześniejsze rezerwacje terminów i miejsca ) jak  również  indywidualnie podczas różnego rodzaju imprez plenerowych - Jarmarków Sztuki, Festiwali Rękodzieła czy  Pikników, na których  można również zakupić moją autorską biżuterię. 
 Jeśli chcesz zaprosić mnie z warszatmi do siebie - zaDZWOŃ - omówimy szczególy i  zarezerwujesz termin !  

 • W Gospodzie "U 7 ZBÓJÓW" podczas WAKACYJNYCH OSTATKÓW - Strzegocice - 29 SIERPNIA 2015 r.

   

   Z warsztatami tym razem u 7 Zbójów ... bo Zbójom się nie odmawia :) 

  Było gwarno i wesoło m.in. w towarzystwie Teatru WAGABUNDA z Krakowa z Manufakturą świec oraz mnóstwem atrakcji dla dzieci i dorosłych.

  Osobiscie dziękuję wszystkim  za udział w moich warsztatach! :)

   

 • NA DOŻYNKACH GMINY PILZNO - SIERPIEŃ 2015 r.

 • NA "MANII POMAGANIA" w Koszycach Małych - 25 lipca 2015

  Kolejny rok na niezwykłej akcji - koncercie charytatywnym " MANIA POMAGANIA", organizowanym co roku w Koszycach Małych przez UG Tarnów  i RDN Małopolska.

  Tym razem dla trójki dziewczynek - Zuzi ,Matyldy i Natalii, które zmagają się co dzień ze swoimi słabościami spowodowanymi chorobą. Mnóstwo ludzi czynnie włączyło się do akcji... Nie straszny był lejacy się żar z nieba i potem krążące wokół stadionu burzowe chmury.  Osobiście dziękuję wszystkim kreatywnie uczestniczącym za obecność i na kolejnym koncercie Mania pomagania widzimy się już za rok :) Obecność obowiązkowa !!! Pamietajcie dobro powraca i to co zrobicie dobrego dla innych wróci ze zdwojona siłą.

  Milo mi również, że komplet mojej autorskiej srebrnej biżuterii z miętowego jadeitu (na foto), który przekazałam na akcję trafił do osoby,  która aktywnie pomagała i wygrała go w konkursie na "maniaka pomocy" . 

  Jeśli jest ktoś,  kto chciałby  finansowo czy w jakikolwiek inny sposób wspomóc dziewczynki - Zuzię , Matyldę i Natalię prosze kontaktować się z  Centrum Kultury Gminy Tarnów - tam wszelkie informacje. 

  Wszystko o koncercie "Mania pomagania"  na stronie organizatora UG Tarnów . 

   

   

 • WARSZTATY biżuterii artystycznej - BRZOSTEK- 15 maja 2015 r.

 • WARSZTATY biżuterii artystycznej - SKOŁYSZYN -14 maja 2015 r.

 • WARSZTATY biżuterii artystycznej - DĘBOWA - 13 maja 2015r.

 • WARSZTATY biżuterii artystycznej - BRZYSKA - 12 maja 2015 r.

 • WARSZTATY biżuterii artystycznej - PILZNO - 11 maja 2015 r.

  Pierwszy dzień WARSZTATÓW TWORZENIA BIŻUTERII ARTYSTYCZNEJ  przygotowanych przeze mnie w ramach projektu  Lokalnej Grupy Działania  "LIWOCZ"    FOTO...

   

   Przesympatyczne uczestniczki  i bardzo miła atmosfera - podczas 4godzinnych warsztatów tworzenia biżuterii...

  Wszystkie uczestniczki z przygotowanych przeze mnie kamieni naturalnych, do wyboru m.in. jaspisów, agatów, howlitów, korala, masy perłowej  -  wykonywały pod moim okiem i wg.mojego autorskiego projektu - komplet biżuterii:  naszyjnik, bransoletę oraz kolczyki. W trakcie pracy mogły poznać  techniki wykonywania poszczególnych elementów biżuterii,  używając do tego niezbędnych narzędzi, zapoznały się z rodzajami kamieni półszlachetnych a w konsekwencji zrobiły coś tylko dla siebie... I nie chodzi tu tylko o piękną, oryginalną, własnoręcznie i starannie wykonaną  biżuterię, ale CZAS,  który aktywnie i twórczo poświęciły TYLKO sobie odrywając się od codziennych  obowiązków. 

   

  Wszystkim Paniom bardzo dziękuję za miłe komentarze  i zapraszam na kolejne warsztaty niebawem:)

   

  Warsztaty współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach osi 4 LEADER PROW na lata 2007- 2013,  działanie 431 "Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja". Instytucja Zarządzająca Rozwojem Obszarów Wiejskich  na lata 2007-2013 Minister Rozwoju Wsi i Rolnictwa.

 • NA JARMARKU TWÓRCZOŚCI W DĘBICY - 13 WRZESIEŃ 2014

 • Koncert charytatywny "MANIA POMAGANIA" Koszyce Małe - 31 sierpień 2014

  Kolejny raz miałam przyjemność uczestniczyć w niezwykłej akcji - koncercie charytatywnym " MANIA POMAGANIA", organizowanym co roku w Koszycach Małych przez UG Tarnów  i RDN Małopolska.

  Tym razem dla trójki chorych dzieci - Justynki, Sławka i Pawła - którzy, na co dzień wymagają niezwykle kosztownego leczenia i codziennej rehabilitacji.  Każdy, kto nie jest obojętny na potrzeby innych ludzi, mógł włączyć się w akcję - m.in.  wykupując symboliczne cegiełki / wejściówki,  smakując przepysznych sałatek, ciast i innych specjałów przygotowanych przez niezwykłe kobiety  czy  biorąc czynny udział  w moich warsztatach. Takich osób było tysiące !!! Osobiście dziękuję wszystkim kreatywnie uczestniczącym za obecność i zapraszam w przyszłym roku, w tym samym miejscu.  Obecność obowiązkowa !!!  Relacja w Tarnowskiej TV ... 

  Milo mi również, że komplet mojej autorskiej biżuterii, który przekazałam na aukcje  trafił do osoby,  której los dzieci nie jest obojętny. 

  Jeśli znajdą się osoby, które będą chciały finansowo czy w jakikolwiek inny sposób wspomóc Justynkę, Sławka i Pawła, proszę kontaktować się z  Centrum Kultury Gminy Tarnów - tam wszelkie informacje. 

   

   

 • NA JARMARKU TWÓRCZOŚCI w DĘBICY- 14 CZERWIEC 2014

  To była twórcza sobota...

  Tym razem na zaproszenie Organizatorów  JARMARKÓW DĘBICKICH  - w ramach  cyklicznych spotkań twórców ludowych, rzemieślników i rękodzielników,  odbywajacych na dębickim Rynku. 

   

   

 • BEMÓWKA _ TARNÓW_czerwiec 2014

  Kolejny - trzeci już raz na zaproszenie Rodziców  dzieci z Bemówki - Szkoły Podstawowej nr 15 w Tarnowie. 

  Słoneczny i kolorowy, pełen wrzawy dzień :) Pomysłowość, wyobraźnia dzieci i sprawność manualna - wręcz niesamowita !  Miło było z Wami tworzyć... Dziękuję  wszystkim,  którzy tak licznie  wzięli udział w warsztatach  i zaprojektowali dla siebie lub na prezent - piękne, kolorowe  bransoletki.  Dziękuję  nie tylko dzieciom,  ale  również ich Rodzicom i Opiekunom, którzy zdają sobie sprawę jak warsztaty / zajęcia manualne  pozytywnie wpływają na rozwój dzieci i chętnie towarzyszą swoim pociechom na warsztatach. Do zobaczenia w Bemówce w czerwcu 2015 :)