Regulamin

                 Poprzez stronę możecie Państwo nabyć m.in. moją autorską biżuterię  z kamieniami półszlachetnymi, koralem, lawą, drewnem...
-  czyli wszystkim tym co z natury najpiękniejsze.
Wszystkie wyroby ze srebra sygnowane są moim imiennikiem jubilerskim - ZNAKIEM WYTWÓRCY - nadanym przez Urząd Probierczy
w Krakowie pod nr 12564.
  F.P.H.U. "NATURALNIE"  - wpisana jest do ewidencji działalności gospodarczej w UG Pilzno pod nr. 2377, Nip:872-134-34-09, REGON:180530126 z siedzibą w Pilźnie przy  ul. Nowej 8
 

Zamówienie realizowane będzie po wypełnieniu formularza kontaktowego, ustaleniu szczegółów i potwierdzeniu zakupu w mailu oraz zaksięgowaniu wpłaty na koncie.
Ceny przedmiotów  przedstawione są w PLN i zawierają podatek Vat . 
Do każdego zakupu dołączam paragon fiskalny lub fakturę ( w tym wypadku bardzo proszę o przesłanie danych )
Przesyłki realizuję Pocztą Polską - listem poleconym lub paczką (koszt od 5 do 10,- zł)  oraz  Kurierem ( koszt od 17- 20,- zł) na koszt odbiorcy - w bezpiecznym opakowaniu. W zależności od godziny potwierdzenia wpłaty na koncie - wysyłka  możliwa jeszcze w tym samym dniu, najpóźniej w kolejnym dniu roboczym.


Na wpłatę kwoty za zakupione przedmioty czekam do 5 dni roboczych - w razie czego proszę poinformować mnie o ewentualnych opóźnieniach.

DANE DO WPŁATY

Małgorzata Lipińska
ul. Nowa 8
39-220 Pilzno
Nr.konta  mBank 16 1140 2004 0000 3702 7404 0640
 
 Jeśli jednak okaże się, że produkt nie do końca spełnia Państwa oczekiwania istnieje możliwość zwrotu - termin do 10 dni roboczych . Oczywiście nie może być w tym czasie użuwany,  z oryginalna metką i dowodem zakupu.
 Równowartość  zakupionego przedmiotu ( bez kosztów przesyłki) zwracam po odesłaniu przesyłki w ciagu 10 dni roboczych na podane konto. Przesyłka zwrotna na koszt klienta.
 
 
 CECHY PROBIERCZE W POLSCE