WARSZTATY biżuterii artystycznej - BRZYSKA - 12 maja 2015 r.

Drugi dzień warsztatów przygotowanych przeze mnie w ramach projektu  Lokalnej Grupy Działania  "LIWOCZ", tym razem w Brzyskach...

Fantastyczne kobietki i wyjątkowa atmosfera , a wszystko miało miejsce w samej siedzibie Stowarzyszenia LGD Liwocz :) 

Każda z Pań, z naturalnych kamieni do wyboru m.in: jaspisów, jadeitów, agatów, howlitów, korala, masy perłowej  -  wykonywała pod moim okiem i wg. mojego autorskiego projektu - komplet biżuterii:  naszyjnik, bransoletę oraz kolczyki. W trakcie pracy mogły poznać  techniki wykonywania poszczególnych elementów biżuterii, używając do tego niezbędnych narzędzi, zapoznały się z rodzajami kamieni półszlachetnych a w konsekwencji zrobiły coś tylko dla siebie... I nie chodzi tu tylko o piękną, oryginalną, własnoręcznie i starannie wykonaną  biżuterię, ale CZAS,  który aktywnie i twórczo poświęciły TYLKO sobie odrywając się od codziennych  obowiązków. 

 

Wszystkim Paniom bardzo dziękuję za miłe komentarze  i zapraszam na kolejne warsztaty niebawem:)

 

Warsztaty współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach osi 4 LEADER PROW na lata 2007- 2013,  działanie 431 "Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja". Instytucja Zarządzająca Rozwojem Obszarów Wiejskich  na lata 2007-2013 Minister Rozwoju Wsi i Rolnictwa.