NA "MANII POMAGANIA" w Koszycach Małych - 25 lipca 2015

Kolejny rok na niezwykłej akcji - koncercie charytatywnym " MANIA POMAGANIA", organizowanym co roku w Koszycach Małych przez UG Tarnów  i RDN Małopolska.

Tym razem dla trójki dziewczynek - Zuzi ,Matyldy i Natalii, które zmagają się co dzień ze swoimi słabościami spowodowanymi chorobą. Mnóstwo ludzi czynnie włączyło się do akcji... Nie straszny był lejacy się żar z nieba i potem krążące wokół stadionu burzowe chmury.  Osobiście dziękuję wszystkim kreatywnie uczestniczącym za obecność i na kolejnym koncercie Mania pomagania widzimy się już za rok :) Obecność obowiązkowa !!! Pamietajcie dobro powraca i to co zrobicie dobrego dla innych wróci ze zdwojona siłą.

Milo mi również, że komplet mojej autorskiej srebrnej biżuterii z miętowego jadeitu (na foto), który przekazałam na akcję trafił do osoby,  która aktywnie pomagała i wygrała go w konkursie na "maniaka pomocy" . 

Jeśli jest ktoś,  kto chciałby  finansowo czy w jakikolwiek inny sposób wspomóc dziewczynki - Zuzię , Matyldę i Natalię prosze kontaktować się z  Centrum Kultury Gminy Tarnów - tam wszelkie informacje. 

Wszystko o koncercie "Mania pomagania"  na stronie organizatora UG Tarnów .