Koncert charytatywny "MANIA POMAGANIA" Koszyce Małe - 31 sierpień 2014

Kolejny raz miałam przyjemność uczestniczyć w niezwykłej akcji - koncercie charytatywnym " MANIA POMAGANIA", organizowanym co roku w Koszycach Małych przez UG Tarnów  i RDN Małopolska.

Tym razem dla trójki chorych dzieci - Justynki, Sławka i Pawła - którzy, na co dzień wymagają niezwykle kosztownego leczenia i codziennej rehabilitacji.  Każdy, kto nie jest obojętny na potrzeby innych ludzi, mógł włączyć się w akcję - m.in.  wykupując symboliczne cegiełki / wejściówki,  smakując przepysznych sałatek, ciast i innych specjałów przygotowanych przez niezwykłe kobiety  czy  biorąc czynny udział  w moich warsztatach. Takich osób było tysiące !!! Osobiście dziękuję wszystkim kreatywnie uczestniczącym za obecność i zapraszam w przyszłym roku, w tym samym miejscu.  Obecność obowiązkowa !!!  Relacja w Tarnowskiej TV ... 

Milo mi również, że komplet mojej autorskiej biżuterii, który przekazałam na aukcje  trafił do osoby,  której los dzieci nie jest obojętny. 

Jeśli znajdą się osoby, które będą chciały finansowo czy w jakikolwiek inny sposób wspomóc Justynkę, Sławka i Pawła, proszę kontaktować się z  Centrum Kultury Gminy Tarnów - tam wszelkie informacje.